6. 8. 2012: Spustili jsme novou podobu internetové prezentace společnosti ABEPO, s.r.o.. Kromě informací o naší společnosti a poskytovaných službách, na kterou jste byli zvyklí v původní verzi stránek, přináší nová podoba webu také sekce "Ke stažení", "Videa" a především sekci "Klientské centrum". V této sekci jsou klientům společnosti ABEPO, s.r.o. k dispozici aktuální novinky v oblasti BOZP a PO, soubor platných právních předpisů, prezentace ke školením a také individuálně veškerá námi zpracovaná dokumentace pro každého konkrétního klienta.

Pro každého klienta je vytvořený individuální uživatelský účet, určené osobě za klienta je sděleno uživatelské jméno a heslo (heslo si může po prvním přihlášení změnit). Po přihlášení může uživatel sledovat jednak aktuální informace, vyhledat si právní předpis k BOZP a PO v platném znění a má odkudkoliv, kde je připojený k Internetu, přístup k dokumentaci BOZP a PO svojí organizace / firmy.

Staňte se i Vy klientem společnosti ABEPO, s.r.o. a získáte s námi kromě profesionálního zajištění oblastí BOZP a PO i tuto nadstandardní funkcionalitu našeho webu.

Rychlý kontakt

sídlo: Částkova 818/76,
           326 00 PLZEŇ

telefon: 777 669 310

e-mail: info@abepo.cz

 

Řešení na míru

Facebook

TOPlist
(od 7.5.2012)